ISO Praha, spol. s r.o.

 
stavebninydevelopment

City View House

City View HouseCity View HouseCity View House

Připravovaný projekt nadstandardní vily bude realizován v atraktivní lokalitě vilové čtvrti nad Branickými skalami v blízkosti Dobešky. Pozemek je výrazně svažitý severním směrem a svou orientací nabízí nádherné panoramatické výhledy na Pražský hrad, Vyšehrad i Pankráckou pláň a do údolí Vltavy. Stavba výrazně propojuje vertikální prvky jednotlivých podlaží formou ustupujících a vykonzolovaných částí s převažujícím masivním prosklením na panorama Prahy. Kombinace ušlechtilých materiálů s bílou omítkou je zárukou moderní a kvalitní architektury. Dům plně komunikuje se zahradou, využívá svažitosti terénu a s dechberoucími výhledy z každého podlaží je naprosto jedinečný.

více zde >>

Vila U vinice

Vila U viniceVila U viniceVila U vinice

Pozemek se nachází v lukrativní části Prahy 7 s převládající zástavbou rodinných domů a viladomů. V těsném sousedství pozemku se nachází usedlost Salabka s přilehlými vinicemi a Botanická zahrada se sklaníkem Fata Morgana. V blízkosti se rovněž nachází Zoologická zahrada a vinice sv. Kláry.

Architektura objektu respektuje kvalitu místa a svou formou navazuje na funkcionalistická pojetí. V souladu s architektonickým výrazem je volena bílá omítka v kombinaci s přírodními materiály a velkými prosklenými částmi.

více zde >>

Vila Nad řekou

Vila Nad řekouVila Nad řekouVila Nad řekou

Svažitý pozemek se nachází v zeleni v ochranném pásmu přírodní památky Branické skály a ochranném pásmu lesa. Směrem na jih je krásný výhled na Barrandovskou skálu a údolí Vltavy. Okolní zástavba je tvořena především rodinnými domy. Architektonický výraz objektu vychází z velmi strmého terénu, do kterého je objekt vsazen a snaží se maximálně využít výhledů. Byl kladen důraz na propojení interiéru s exteriérem, což je umožněno díky velkým proskleným plochám a využití teras ve všech podlažích. Barevné řešení objektu vychází z materiálů šedý beton, dřevo a je doplněno pouze o akcenty zelenomodré barvy.

více zde >>

zpět nahoru