ISO Praha, spol. s r.o.

 
stavebninydevelopment

Vila Troja

Vila TrojaVila TrojaVila Troja

Moderní funkcionalistická vila se nachází v rezidenční části Prahy 7-Troji. Lokalita plná zeleně, v těsné blízkosti zámku Troja, zoologické a botanické zahrady a přitom na dosah centra Prahy.

více zde >>

Vila Barrandov

Vila BarrandovVila BarrandovVila Barrandov

Objekt byl navržen na pozemku východní krajové lokality Barrandovského vrchu v ul. Skalní, na vrcholu prudkého spádu směrem k severu, s panoramatickým výhledem na Prokopské údolí s dominantou Pražského semmeringu, údolí Vltavy, Branickou skálu a Modřany. Pro návrh domu se architekt inspiroval funkcionalismem Barrandovských teras. Vlastní řešení vychází z požadavku uplatnění panoramatického výhledu z posledního podlaží, kde je umístěn obytný prostor s terasou. Materiálové řešení kombinuje přírodní kámen v částech navazujících na terén s klasickou světlou omítkou v ostatních podlažích. Celá koncepce barevného a materiálového řešení upřednostňuje spíše strohé funkční pojetí, romantičtější řešení se uplatňuje u terénu, zahrady a bezénu s výtvarným prvkém "nekonečné vody".

více zde >>

Vila Mrštíkova

Vila MrštíkovaVila MrštíkovaVila Mrštíkova

Funkcionalistická vila nacházející se ve vilové čtvrti na rozhraní Vinohrad a Strašnic v těsné blízkosti stanice metra. V místě je dobrá občanská vybavenost a dopravní obslužnost.

více zde >>

zpět nahoru